Pánský náramek apatit, lapis lazuli

Představuji Vám spojení elegance s přírodní krásou. Tyto náramky jsou sestaveny z kvalitních minerálů velikosti 8 a 6mm, konkrétně z černého achátu, apatitu a lapis lazuli. Každý kámen nese v sobě nejen estetickou hodnotu, ale také energii a sílu přírody. Minerály jsem proložila drobnými, ocelovými prvky. Navlékla jsem je na nylonovou šňůrku a opatřila posuvným uzlíkem, díky kterému se náramek přizpůsobí obvodu zápěstí. Minimální obvod náramku je běžně 16cm, pokud je zápěstí užší nebo naopak (26cm a více), ráda Vám náramek upravím. Náramek dodávám v celofánovém sáčku, možné přikoupit dárkovou krabičku.

300 Kč
Pánský náramek apatit, lapis lazuli

Představuji Vám spojení elegance s přírodní krásou. Tyto náramky jsou sestaveny z kvalitních minerálů velikosti 8mm a 6mm, konkrétně z černého achátu, apatitu a lapis lazuli. Každý kámen nese v sobě nejen estetickou hodnotu, ale také energii a sílu přírody. Minerály jsem proložila drobnými, ocelovými prvky. Navlékla jsem je na nylonovou šňůrku a opatřila posuvným uzlíkem, díky kterému se náramek přizpůsobí obvodu zápěstí. Minimální obvod náramku je běžně 16cm, pokud je zápěstí užší nebo naopak (26cm a více), ráda Vám náramek upravím.

Černý achát – Je to silný ochranný kámen. V historii se používal na výzdobu zbroje bojovníků, kterým dodával sílu a odvahu v boji. Pomáhá při rozvoji osobnosti, posiluje koncentraci a analytické myšlení. Odstraňuje negativní pocity a napětí, navozuje pocity bezpečí a jistoty.

Apatit – sjednocuje ducha a tělo, vyrovnává energetické toky. Ve spánku nám může pomoci lépe rozumět našim snům. Je to kámen vhodný na veřejná vystoupení a pro řečníky. Zároveň dodává nadhled, sílu a rozhodnost. Probouzí vnitřní duchovní a sexuální energii, podporuje tvorbu nových buněk a zpevnění kosterního a kloubního systému.

Lapis lazuli – nás zbavuje strachu a umí podpořit pocit bezpečí. Harmonizuje mezilidské vztahy a pozitivně působí na náš verbální projev. Podporuje přátelství a moudrost. Lapis Lazuli v nás posiluje čestnost, poctivost, vnímavost a soucit s ostatními. Učí nás naslouchat druhým a zbavuje nás potíží s komunikací. Působí proti depresi, přináší soucit, poctivost a čestnost, učí naslouchat.

Tyto minerály se také hodí ke znamení: Střelec, blíženci, panna, kozoroh, váhy.

Kombinace těchto minerálů vytváří náramky, které nejen ozdobí zápěstí, ale také sebou NESOU pozitivní energii a výjimečnost. Přineste si do života kousek přírodní krásy a výrazného stylu s mými panskými šňůrkovými náramky! Objednejte si ještě dnes a dejte svému zápěstí jedinečný dotek elegance a síly přírodních minerálů.