Objednávky přijaté od 25.6.24 budou odeslány nejdříve 2.7.24.

Potěšte paní učitelku ručně vyrobeným šperkem z Andílny

Co pro paní učitelky? Šperky z Andílny!

Stejně jako každá jiná maminka jsem dřív přemýšlela, čím bych za sebe a svou ratolest poděkovala paní učitelce a jejím kolegyním za celoroční péči a laskavý přístup.

Od doby, co vyrábím šperky z přírodních minerálů s osobním poděkováním (viz můj příběh), mám vystaráno! Paní učitelky se o to víc těší na konec roku s očekáváním, jaký nádherný šperk letos dostanou. Společně s dobrým vysvědčením jsme všichni nad míru spokojeni. Přidejte se k nám. 😊

andilna-sperky z prirodnich mineralu-darky pro pani ucitelku_blog 1

Proč je šperk z minerálů ideálním dárkem pro paní učitelku?

Povolání učitele je velmi náročnou disciplínou, která vyžaduje celoroční soustředění, empatii a mnoho příprav mimo školní budovu. Při takovém vytížení paní učitelky ocení svůj osobní talisman, který jim dodá sílu a klid potřebný pro úspěšné zvládnutí školního roku. Tyto vlastnosti v sobě nesou minerály jako např. ametyst nebo růženín.

Z těchto a dalších darů přírody pro paní učitelky ručně vytvářím andílky, náramky, náušnice a řetízky, které jsou doplněné o 8x8 cm velké kartičky z perleťového papíru s osobním poděkováním podle Vašeho přání (jméno / text stačí uvést do poznámky v objednávce). To vše zabalené v krabičce nebo oranžovém pytlíčku.

Obdarovanému tím tak upřímně vyjádříte své srdečné poděkování. ❤️

andilna-sperky z prirodnich mineralu-darky pro pani ucitelku_blog 2

Nechte se i Vy inspirovat a oslavte dárkem z Andílny úspěšné zakončení školního roku.

 ⪼ Dárky pro paní učitelku ⪻