Řetízek s perlou pro maminku a dceru

Perly jsou spojovány s láskou, péčí a ochranou a jejich darování mamince může být velmi významným gestem, které jí ukáže, jak moc ji máte rády. Říční perla je součástí stříbrného, nerezového řetízku délky 43 cm a je možná i i zlatá úprava – pokud ji budete chtít, uveďte prosím do poznámky.

Součástí sady je kartička s textem “Maminka a dcera” a dárková krabička s průhledným okénkem. Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek. Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce". Více informací sledujte níže.

400 Kč
Řetízek s perlou pro maminku a dceru

Perly jsou spojovány s láskou, péčí a ochranou a jejich darování mamince může být velmi významným gestem, které jí ukáže, jak moc ji máte rády a vážíte si jejího mateřství. Navíc darování stejného šperku mamince i sobě může být krásným způsobem, jak ukázat, že máte společné zájmy a že si vážíte svého vztahu jako matky a dcery. Také může být symbolickým vyjádřením vašeho spojení a připomenutím si vašeho vzájemného vztahu, i když jste fyzicky daleko od sebe. Řetízek je ocelový a má délku 43 cm a je možná i zlatá úprava – pokud ji budete chtít, uveďte prosím do poznámky.

Součástí sady je kartička s textem “Maminka a dcera” a dárková krabička s průhledným okénkem. Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek. Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".