Šňůrkové náramky pro maminku a dceru

Tento šňůrkový náramek je mojí novinkou, která se podle prvních reakcí bude těšit velké oblibě. Minerály (achát, kočičí oko a křišťál) jsem navlékla na tenkou, ale pevnou šňůrku, zakončenou posuvným, ozdobným uzlem, díky kterému se přizpůsobí každému zápěstí. Použila jsem korálky velikosti 6mm, díky kterým jsou náramky lehoučké a nezavazí například při psaní na klávesnici. Pro více informací nahlédněte níže.

350 Kč
Šňůrkové náramky pro maminku a dceru

Tento šňůrkový náramek je mojí novinkou, která se podle prvních reakcí bude těšit velké oblibě. Minerály (achát, kočičí oko a křišťál) jsem navlékla na tenkou, ale pevnou šňůrku, zakončenou posuvným, ozdobným uzlem, díky kterému se přizpůsobí každému zápěstí. Inspirovala jsem se tradičními, izraelskými náramky Kabbalah, které jsou celosvětově rozšířeny a neztrácí na popularitě – naopak, jsou oblíbené mezi mnoha lidmi, kteří věří v sílu energie a symboliky, a jsou také populární jako módní doplněk. Podle kabalistické tradice jsou náramky navrženy tak, aby přinášely svému nositeli štěstí, ochranu a pozitivní energii. Kabbalah náramky jsou často nošeny jako amulet k ochraně před zlými silami a energiemi, které by mohly ovlivnit život jejich nositele. Tradičně má šňůrka červenou barvu a nosí se na zápěstí levé ruky a musí ho nasadit někdo, kdo Vás má od srdce rád – proto jsem tyto náramky navrhla jako společný dárek pro dceru a maminku. Z ruky se nesundává, dokud sám neodpadne – je to znamení, že se vyčerpaly jeho účinky. Mé náramky mají trochu uvolněnější pravidla, ale věřím, že radost z jejich nošení a symboliky bude velká.

Náramky jsou přichyceny na kartičce Maminka a dcera. Text je možné změnit nebo doplnit o jména mámy a dcery. Pokud budete chtít text upravit, změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce". Baleno v dárkové krabičce.

Kočičí oko – svého majitele ochraňuje, přináší štěstí, důvěru, úspěch, klid v duši, odbourává negativitu.

Achát – dodává celkovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání

Křišťál – má silnou očistnou a léčivou energii, nabíjí tělo i mysl, prevence onemocnění.