Anděl Zdraví II pro maminku

Andílka jsem vyrobila z howlitu, akvamarínu, apatitu a křišťálu.  Má velikost 4,5 cm a je uchycen na karabince. Po domluvě možný i jiný typ uchycení (poutko, kožená šňůrka na krk nebo řetízek).

Andílek je uchycen na kartičce s textem "Anděl Zdraví pro maminku". Na zadní straně kartičky je tento text : “Devět měsíců v bříšku, dva roky v náručí, celý život ve tvém srdci. Děkuji za vše! Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek - změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Vyzkoušejte mé andílky z minerálů s kartičkou pro maminku plné radosti a pozitivní energie!

Typ balení
140 Kč
Anděl Zdraví II pro maminku

Andílka jsem vyrobila z howlitu, akvamarínu, apatitu a křišťálu.  Má velikost 4,5 cm a je uchycen na karabince. Po domluvě možný i jiný typ uchycení (poutko, kožená šňůrka na krk nebo řetízek). Andílek je uchycen na kartičce s textem "Anděl Zdraví pro maminku". Na zadní straně kartičky je tento text : “Devět měsíců v bříšku, dva roky v náručí, celý život ve tvém srdci. Děkuji za vše! Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek - změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Andílka s kartičkou dodávám v celofánku a organzovém pytlíčku, za 30 Kč je možné přikoupit krabičku.

Howlit – pro klid, harmonii a léčení, působí proti nespavosti.

Akvamarín - potlačuje stres, přináší pocit spokojenosti, zbystřuje intelekt a vnímavost.

Apatit - podporuje sebevědomí, otevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnost, nepřátelství a odstraňuje negativní postoje.