Náramek Paris

Náramek jsem vyrobila z minerálů (jadeitu a achátu (drůza) velikosti 8mm a doplnila komponenty, který mohou být ve stříbrném, zlatém nebo rose gold provedení – barvu prosím uveďte do poznámky, pokud neuvedete, posílám náramek ve zlatém provedení. U náramku je možné zvolit velikost a také je možné k nim vybrat dárkovou kartičku. Typy dárkových kartiček jsou k nahlédnutí v galerii produktu. Také nabízím možnost změny textu kartičky podle Vašeho přání. Typ kartičky popřípadě změnu textu vepište prosím do poznámky k objednávce. Dále je možné zvolit typ balení – celofánek nebo krabičku. Podrobné informace naleznete v textu níže.

Varianta:
Typ balení
Typ kartičky
290 Kč
Náramek Paris

Představuji Vám další z mých skvostných, autorských náramků. Je složen z jadeitu a achátu (drůza). Tyto kameny nejenže zdobí, ale přinášejí také pozitivní energii a harmonii.

Náramek má kameny o velikosti 8 mm, které jsem pečlivě vybrala a sestavila tak, aby vytvořily elegantní a vkusný šperk. Každý kámen nese svou vlastní energii a význam, čímž se náramek stává nejen krásným, ale i významným doplňkem. Každý z náramků je jedinečný, sama jsem je navrhla a sestavila, takže při jeho nošení budete mít nejen kousek krásy, ale i originální šperk s osobitým dotekem.

A pokud chcete udělat z tohoto šperku dokonalý dárek, nabízím možnost přidat krásnou kartičku s osobním vzkazem. Stačí vybrat kartičku z galerie, kterou přidám k Vašemu náramku. Na výběr jsou tyto kartičky: Jsi ta nejlepší maminka, jsi ta nejlepší sestřička, jsi ta nejlepší maminka, Pro radost, Děkuji, Naděje, Jsi moje, Pro paní učitelku, Krásné Vánoce, Pro skvělou kolegyni, Pro skvělou kamarádku. Jejich ukázku i s textem na druhé straně nalezete v galerii produktu. Kartičku Vám také mohu navrhnout podle Vašich požadavků či účelu s Vašim textem, jménem či jménem obdarovaného. Pro ty, kteří chtějí náramek prezentovat ještě elegantněji, mám také možnost přidat dárkovou krabičku. Typy krabiček k nahlédnuté v galerii. Pokud nezvolíte krabičku, náramek vkládám do celofánového sáčku.

Tím, že náramky sama sestavuji na základě objednávek, je možné náramek upravit – tzn. např. přidat přívěsek, který se Vám líbí u jiného náramku nebo ho tam naopak nedat. Také mám k dispozici doplňky náramků v barvě stříbrné, zlaté a rose gold, se kterými mohu náramek doplnit, pokud Vám nevyhovuje barva. Pro tyto úpravy mne prosím kontaktujte popřípadě piště do poznámky k objednávce.

Jadeit – je uklidňující kámen, který přináší harmonii, štěstí a vnitřní klid

Achát – dodává celkovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání

Minerály jsou dílem přírody a proto se mohou v detailech lišit (nepatrné změny v odstínu, rozložení pruhů např. u achátu atd).

Náramek navlékám na kvalitní pruženku, která drží tvar a zároveň dovoluje pohodlné převlečení náramku. V závislosti na vybrané velikosti může náramek obsahovat více nebo méně korálků, než na zobrazené fotografii. Velikost náramku určíte tak, že si změříte zápěstí (krejčovským metrem nebo pomocí provázku, který následně přiložíte k pravítku) a k číslu přičtete 1-1,5 cm. Nejběžnější velikost zápěstí u žen je cca 16,5 cm + 1 – 1,5 cm = cca 18 cm – volila bych velikost M. Náramek můžu vyrobit i menší, tuto možnost často využívají maminky, které chtějí náramek koupit pro dítě nebo chtějí mít stejný náramek se svoji dcerkou.

Pro co nejdelší zachování jeho krásy doporučuji náramek sundávat při koupání či sportu a nevystavovat ho přímému slunečnímu záření.