Náramek Erica

Tento “slaďoučký” náramek v pastelových odstínech jsem vyrobila z minerálů (jaspis,růženín, akvamarín, amazonit) velikosti 8mm a doplnila zlatými komponenty. u náramku je možné změnit velikost a také nabízím zdarma možnost výběru z 10 kartiček s věnováním nebo poděkováním. Dárkové kartičky jsou k nahlédnutí v galerii produktu. také je možné zvolit balení náramku – organzový pytlíček nebo dárkovou krabičku.

náramek jsem navlékla na kvalitní pruženku, která drží tvar a zároveň dovoluje pohodlné přetažení náramku.

Varianta:
Typ balení
Typ kartičky
290 Kč
Náramek Erica

Náramek jsem vyrobila z minerálů (jaspis,růženín, akvamarín, amazonit) velikosti 8mm a doplnila zlatými komponenty. u náramku je možné změnit velikost a také nabízím zdarma možnost výběru z 10 kartiček s věnováním nebo poděkováním. Dárkové kartičky jsou k nahlédnutí v galerii produktu. také je možné zvolit balení náramku – organzový pytlíček nebo dárkovou krabičku.

Navlékám ho na kvalitní pruženku, která drží tvar a zároveň dovoluje pohodlné převlečení náramku. v závislosti na vybrané velikosti může náramek obsahovat více nebo méně korálků, než na zobrazené fotografii. velikost náramku určíte tak, že si změříte zápěstí (krejčovským metrem nebo pomocí provázku, který následně přiložíte k pravítku) a k číslu přičtete 1-1,5 cm. nejběžnější velikost zápěstí u žen je cca 16,5 cm + 1 – 1,5 cm = cca 18 cm – volila bych velikost m.

Náramek mohu pozměnit dle vašeho přání – stačí napsat do poznámky nebo mne kontaktujte.

Minerály jsou dílem přírody a proto se mohou v detailech lišit (nepatrné změny v odstínu, rozložení pruhů např. u achátu atd).

V závislosti na vybrané velikosti může náramek obsahovat o korálek méně nebo více než na zobrazené fotografii (ten má velikost S – 16,5 cm).

Pro co nejdelší zachování jeho krásy doporučuji náramek sundávat při koupání či sportu.