Náramek z minerálů pro maminku Anděl Strážný

Darování šperku mamince může být krásným způsobem, jak ukázat, že si vážíte svého vztahu jako matky a dcery. Proto jsem navrhla tento překrásný náramek z křišťálu, jadeitu, rodochrozitu a doplnila nádherným zlatým andělem osázeným zirkony. Korálky mají velikost 8 mm a jsou navlečeny na kvalitní pružence, která drží tvar a zároveň umožňuje pohodlné přetažení náramku. Náramky vyrábím v průměrné velikosti zápěstí (cca 18 cm), pokud by bylo potřeba, je možné velikost zvětšit nebo naopak.

Součástí je kartička s textem “Anděl Strážný pro maminku” a dárková krabička s průhledným okénkem. Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek. Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

350 Kč
Náramek z minerálů pro maminku Anděl Strážný

Maminky jsou zpravidla nejvýznamnější a nejdůležitější osobou v našem životě, která nás vychovává, chrání a podporuje. Dávat jim dárek je proto výjimečný způsob, jak vyjádřit svou vděčnost a lásku k nim a ukázat jim, že si vážíme jejich úsilí a obětavosti. Tento nádherný náramek jsem sestavila z křišťálu, jadeitu, rodochrozitu a doplnila ocelovými komponenty ve zlatém provedení. Dominantou náramku je zlatý anděl osázený zirkony. Andílek symbolizuje ochranu, moudrost, harmonii a ve spojení s minerály může být krásným, energetickým, duchovním a unikátním doplňkem, který dodá pohodu a harmonii. Korálky mají velikost 8 mm a jsou navlečeny na kvalitní pružence, která drží tvar a zároveň umožňuje pohodlné přetažení náramku. Náramky vyrábím v průměrné velikosti zápěstí (cca 18 cm), pokud by bylo potřeba, je možné velikost zvětšit nebo naopak.

Součástí je kartička s textem “Anděl strážný pro maminku” a dárková krabička s průhledným okénkem. Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek. Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Křišťál – má silnou očistnou a léčivou energii, nabíjí tělo i mysl, prevence onemocnění.

Jadeit – je uklidňující kámen, který přináší harmonii, štěstí a vnitřní klid.

Rodochrozit – pomáhá při potížích s dýcháním, především ulevuje od astmatu. Pročišťuje oběhovou soustavu a ledviny, aby mohlo tělo odfiltrovávat nečistoty z těla, podporuje kreativitu, intuici.