Šňůrkový náramek pro paní učitelku Sabin

Šňůrkový náramek jsem vyrobila ze stříbrného srdíčka a nerezových korálků. Součástí náramku je  kartička “Pro paní učitelku” – tento text je možné změnit (pro paní asistentku, vychovatelku atd..) nebo doplnit jméno paní učitelky – více informací níže. Šňůrka je zakončena posuvným, ozdobným uzlem, díky kterému se přizpůsobí každému zápěstí. Červená nit je tradičně považována za ochranný amulet proti negativním energiím a zlým silám, může odvrátit neštěstí a přitáhnout pozitivní energii do života nositele. Také mají za cíl přinést ochranu, štěstí, prosperitu a duchovní vyrovnanost.

Náramek s kartičkou vkládám do celofánku a organzového pytlíčku, je možné přikoupit krabičku.

Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Typ balení
150 Kč
Šňůrkový náramek pro paní učitelku Sabin

Šňůrkový náramek jsem vyrobila ze stříbrného srdíčka a nerezových korálků. Jeho součástí je kartička “Pro paní učitelku“,  text je možné doplnit o jméno paní učitelky. Je také možné změnit, pro koho je náramek určený – pro paní vychovatelku, asistentku, kuchařku, ředitelku atd. Na zadní straně kartičky je  text  “Malí človíčci potřebují velké srdce – Vaše. Děkuji za vše“. Tento text je také možné doplnit o jméno žáčka, popřípadě změnit úplně. Tyto změny stačí napsat do poznámky k objednávce. Kartičku s náramkem vkládám do celofánku a organzového pytlíčku nebo je možné přikoupit papírovou krabičku. Barva krabičky se může lišit.

Šňůrka je zakončena posuvným, ozdobným uzlem, díky kterému se přizpůsobí každému zápěstí. Náramek je lehoučký a nezavazí například při psaní na klávesnici. Tento typ náramku je velmi populární, je inspirován kabalistickou tradicí. Červená nit je tradičně považována za ochranný amulet proti negativním energiím a zlým silám. Podle kabalistické tradice může červená nit odvrátit neštěstí a přitáhnout pozitivní energii do života nositele.  Také mají za cíl přinést ochranu, štěstí, prosperitu a duchovní vyrovnanost.

Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".