Šňůrkový náramek Rose

Představuji Vám spojení elegance s přírodní krásou. Tyto náramky jsou sestaveny z kvalitních minerálů velikosti 6 a 4mm, konkrétně z kočičího oka, růženínu, křišťálu a skleněných, broušených korálků. Každý kámen nese v sobě nejen estetickou hodnotu, ale také energii a sílu přírody. Minerály jsem proložila drobnými, ocelovými prvky. Navlékla jsem je na nylonovou šňůrku a opatřila posuvným uzlíkem, díky kterému se náramek přizpůsobí obvodu zápěstí. Minimální obvod náramku je běžně 14cm, pokud je zápěstí užší nebo naopak (26cm a více), ráda Vám náramek upravím. Náramek dodávám v celofánovém sáčku, je možné přikoupit dárkovou krabičku.

250 Kč
Šňůrkový náramek Rose
Šňůrkový náramek Rose
Novinka

Představuji Vám spojení elegance s přírodní krásou. Tyto náramky jsou sestaveny z kvalitních minerálů velikosti 6 a 4mm, konkrétně z kočičího oka, růženínu, křišťálu a skleněných, broušených korálků. Každý kámen nese v sobě nejen estetickou hodnotu, ale také energii a sílu přírody. Minerály jsem proložila drobnými, ocelovými prvky v rose gold provedení se srdíčkem Navlékla jsem je na nylonovou šňůrku a opatřila posuvným uzlíkem, díky kterému se náramek přizpůsobí obvodu zápěstí. Minimální obvod náramku je běžně 14cm, pokud je zápěstí užší nebo naopak (26cm a více), ráda Vám náramek upravím.

Kombinace těchto minerálů vytváří náramky, které nejen ozdobí zápěstí, ale také sebou NESOU pozitivní energii a výjimečnost. Přineste si do života kousek přírodní krásy a výrazného stylu s mými šňůrkovými náramky! Objednejte si ještě dnes a dejte svému zápěstí jedinečný dotek elegance a síly přírodních minerálů.