Anděl Strážný pro maminku

Andílka Strážného jsem vyrobila z howlitu, růženínu a kočičího oka. Má velikost 4,5 cm a je uchycen na karabince. Po domluvě možný i jiný typ uchycení (poutko, kožená šňůrka na krk nebo řetízek).

Andílek je uchycen na kartičce s textem "Anděl Strážný pro maminku". Na zadní straně kartičky je tento text : “Devět měsíců v bříšku, dva roky v náručí, celý život ve tvém srdci. Děkuji za vše! Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek - změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Vyzkoušejte mé andílky z minerálů s kartičkou pro maminku plné radosti a pozitivní energie!

Typ balení
140 Kč
Anděl Strážný pro maminku

Andílka Strážného jsem vyrobila z howlitu, růženínu a kočičího oka. Má velikost 4,5 cm a je uchycen na karabince. Po domluvě možný i jiný typ uchycení (poutko, kožená šňůrka na krk nebo řetízek). Andílek je uchycen na kartičce s textem "Anděl Strážný pro maminku". Na zadní straně kartičky je tento text : “Devět měsíců v bříšku, dva roky v náručí, celý život ve tvém srdci. Děkuji za vše! Text kartičky mohu upravit dle Vašeho přání – to dodá dárku osobní význam a udělá z něj jedinečný a nezapomenutelný dárek - změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Andílka s kartičkou dodávám v celofánku a organzovém pytlíčku, za 30 Kč je možné přikoupit krabičku.

Růženín – Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Učí nás trpělivosti při řešení problémů.

Kočičí oko – svého majitele ochraňuje, přináší štěstí, důvěru, úspěch, klid v duši, odbourává negativitu.

Maminky jsou zpravidla nejvýznamnější a nejdůležitější osobou v našem životě, která nás vychovává, chrání a podporuje. Dávat jim dárek je proto výjimečný způsob, jak vyjádřit svou vděčnost a lásku k nim a ukázat jim, že si vážíme jejich úsilí a obětavosti. Andílek symbolizuje ochranu, moudrost, harmonii a ve spojení s minerály může být krásným, energetickým, duchovním a unikátním doplňkem, který dodá pohodu a harmonii.