Náramek pro paní učitelku Colette

Náramek jsem vyrobila z 8mm minerálů (křišťál, růženín, jadeit, hematit) a stříbrných doplňků. Součástí náramku je  kartička “Pro paní učitelku” – tento text je možné změnit (pro paní asistentku, vychovatelku atd..) nebo doplnit jméno paní učitelky – více informací níže.

Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".

Varianta:
Typ balení
280 Kč
Náramek pro paní učitelku Colette

Náramek jsem vyrobila z 8mm minerálů (křišťál, růženín, jadeit, hematit) a zlatých doplňků. Jeho součástí je kartička “pro paní učitelku“,  text je možné doplnit o jméno paní učitelky. Je také možné změnit, pro koho je náramek určený – pro paní vychovatelku, asistentku, kuchařku, ředitelku atd. Na zadní straně kartičky je  text  “Malí človíčci potřebují velké srdce – Vaše. Děkuji za vše“. Tento text je také možné doplnit o jméno žáčka, popřípadě změnit úplně. Tyto změny stačí napsat do poznámky k objednávce. Kartičku s náramkem vkládám do celofánku a organzového pytlíčku nebo je možné přikoupit papírovou krabičku. Barva krabičky se může lišit.

Náramek navlékám na kvalitní pruženku, která drží tvar a zároveň dovoluje pohodlné převlečení náramku. V závislosti na vybrané velikosti může náramek obsahovat o korálek méně nebo více než na zobrazené fotografii (ten má velikost M – 18 cm). Velikost náramku se může odvíjet také podle typu postavy – pro útlejší a drobnější ženy bych doporučovala velikost S, nejběžnější velikost je M.

Minerály jsou dílem přírody a proto se mohou v detailech lišit (nepatrné změny v odstínu, rozložení pruhů např. u achátu atd). Pro co nejdelší zachování jeho krásy doporučuji náramek sundávat při koupání či sportu. Některé z minerálů jsou pro dosažení sytého barevného odstínu dobarvovány.

Změnu textu prosím vyplňte ve třetím kroku objednávky "Zadat poznámku pro prodejce".